Главно се занимава со челик.Високо искусен и опремен персонал

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Добредојдовте во нашата компанија

Ние се стремиме да го оптимизираме работниот тек, да ја подобриме работната ефикасност, за да заштедите време и енергија.

За нас

Шандонг Хенгхангбанг за управување со снабдувачки синџири копродукции, Ltd. е основана на 26 декември 2022 година, со регистриран капитал од 11,16 милиони јуани.Главно се занимава со челик.

Нашите производи вклучуваат безшевни челични цевки, калеми од галванизиран челик, калеми од галванизиран челик, PPGI, PPGL.ладно валани челични калеми, калеми од не'рѓосувачки челик, алуминиумски калеми, покривни панели, пружински челични ленти и разни специјални челични плочи, кои се извезуваат во многу земји во светот.

Најново од Блог Вести

Ние се стремиме да го оптимизираме работниот тек, да ја подобриме работната ефикасност, за да заштедите време и енергија.

  • Листот обложен со боја е материјал кој широко се користи во областа на градежништвото и декорацијата.Привлече големо внимание поради својот уникатен изглед и одличните перформанси.Како една од водечките компании во индустријата за обложени лимови во боја, Henghangbang ви носи некои основни знаења за коло...
  • Споделување на знаење од челични плочи Henghangbang е компанија специјализирана за тргување со челични плочи.Посветени сме на клиентите да им обезбедиме висококвалитетни челични плочи и производи од челик и да споделуваме релевантни знаења за челични плочи.Без разлика дали сте ветеран или нов во индустријата за челични плочи, нашата уметност...